Замовити консультацію  Основні різновиди поліетиленової плівки

  Сфера застосування плівки з ПНД і ПВД дуже широка. Наприклад, це найпоширеніший варіант самостійного пакування, яке за допомогою фіксації скотчем можна застосовувати як основу для мішків і пакетів, як захисний матеріал проти впливу вологи та інших впливів зовнішнього середовища. Багато що залежить від конкретних особливостей того чи іншого виду плівки. Залежно від товщини, плівка може знайти своє застосування в сільському господарстві (накриття ділянок землі для збереження певних термічних показників), будівництві (захист меблів від потрапляння будівельних матеріалів) або на звичайному побутовому рівні. Ширина плівки відповідає за ту площу поверхні, яку вона може накрити з метою захисту від негативного впливу якихось чинників, наприклад, дах парника або теплиці, інших великих ділянок.
  Плівка полотно і напіврукав продаються у вигляді рулонів. У випадку з полотном, то плівка намотується на основу в один шар. Що ж стосується плівки різновиду напіврукав, то вона міститься в рулоні у два шари зі згином з одного боку і відкритим краєм з іншого. Це дає змогу певним чином використовувати її за призначенням у такому “складеному” вигляді, але також, за бажання, можете розгорнути її, чим удвічі збільшите її ширину. Плівка рукав, як і напіврукав, намотується на валик у два шари. При цьому в розрізі видно, що матеріал безшовний. Завдяки цій особливості, задіявши спеціальний агрегат, можна з легкістю формувати пакети з певною довжиною і будь-якою шириною.
  Варто звернути окрему увагу на сферу застосування плівки напіврукава з поліетилену високого і низького тиску. За своїми характеристиками вона відмінно підійде для виготовлення різних видів упаковки. Завдяки тому, що напіврукав двошаровий, його використовують у тих випадках, коли потрібне багатошарове покриття. Якщо ж ви помилково придбали напіврукав замість щільного, і вам не потрібне нашарування, то виправити ситуацію дуже просто. Досить розгорнути плівку в рулоні, оскільки вона складена навпіл. Таким чином, отримаєте ту саму плівку-полотно, але вдвічі ширше.

  Додаткові переваги

  Одним із приємних “бонусів” є те, що на поверхні плівки можна надрукувати логотип або ж будь-яке інше зображення чи напис. Таким чином, ви забезпечуєте себе додатковим джерелом реклами, не докладаючи при цьому величезних зусиль і не вкладаючи космічні суми в рекламну кампанію. Звісно, логотип на пакеті не зможе стати повноцінною заміною реклами на телебаченні чи в Інтернеті, але свою значну роль він виконає з лишком, щонайменше тому, що постійно перебуватиме на очах у потенційного покупця. Під час виготовлення можна додавати спеціальні фарбувальні добавки, що надасть готовій плівці будь-якого необхідного кольору.

  Сфери застосування поліетиленової плівки

  Поліетиленова плівка – універсальний пакувальний матеріал, який використовується як у повсякденному житті, так і на всіх рівнях промислової діяльності. Вона забезпечує збереження товару, що упаковується, його захист від впливів зовнішнього середовища. З розвитком сучасних технологій показники звичайного поліетилену вдалося вдосконалити шляхом додавання в нього додаткових складових. Цей еластичний і досить дешевий матеріал, що отримується з поліетилену високого тиску (ПВТ) і поліетилену низького тиску (ПНТ), заощадить ваші кошти, водночас дозволивши отримати якісний товар за помірну плату.