Замовити консультацію  Сфера застосування тепличної плівки

  Серед поліетиленових виробів, які міцно закріпили свої провідні позиції в багатьох сферах нашого життя, особливе місце посідає теплична плівка. Як правило, її використовують як додатковий утеплювальний і захисний шар у теплицях або парниках для збереження потрібних термічних і кліматичних показників усередині таких приміщень.

  Основні різновиди тепличної плівки

  Завдяки додаванню до її складу певних стабілізаторів у фіксованій кількості теплична плівка отримує свої особливі характеристики.

  Основними її різновидами є:

  Антиконденсатна плівка – характерною особливістю цього різновиду є стійкість до появи на поверхні плівки конденсату. Відсутність крапель підвищує світлопроникність теплиці і не перешкоджає росту рослин. Щоб уникнути потрапляння крижаної води на рослини, ця плівка стане відмінним захисним бар’єром. Вона складається з двох шарів, тільки нижній з яких наділений стійкістю до появи крапель. Термін дії такої плівки – приблизно 6 місяців.

  Світлорозсіювальна плівка – за рахунок свого складу запобігає розсіюванню світла. Таким чином, рослини захищені від надлишкового потрапляння ультрафіолетових променів, внаслідок чого прискорюється їхній ріст і збільшується життєздатність.

  Теплозберігаюча плівка – до складу додаються особливі речовини – інфрачервоний абсорбент. Це зберігає тепло всередині теплиці, створюється парниковий ефект.

  Гідроізоляційна плівка – її головною гідроізоляційною властивістю є запобігання запотіванню теплиць, що також згодом може призвести до проникнення недостатньої кількості світла.
  Кожен вид плівки при врахуванні індивідуальних особливостей приміщень зможе задовольнити будь-які потреби покупця. Уся плівка стабілізована на 1 рік. Це означає, що основні властивості зберігаються протягом цього періоду часу. Ще однією важливою особливістю тепличної стабілізованої плівки є здатність протистояти шкідникам. Відбувається це за рахунок недостатньої для продовження їхньої життєдіяльності кількості сонячного світла. Це зменшить ваші витрати на добрива або спеціальні захисні препарати (пестициди).

  Розфасовка тепличної плівки

  Удосконалення виробничого процесу, новітні розробки та коригування складу, сучасне обладнання дають змогу отримати на виході конкурентоспроможний і якісний продукт, що відповідає основним вимогам до цього виду продукції. Її розфасовка проводиться у вигляді рукава або напіврукава, тобто намотується на основу і надходить у продаж безпосередньо в рулонах. Варіант продажу її у формі полотна теж можливий.
  Серед найважливіших і визначальних призначень і характеристик тепличної плівки варто виділити:

  • Чудова теплоізоляція
  • Механічна міцність
  • Тривалий термін експлуатації
  • Висока ефективність і практичність
  • Стійкість до впливу несприятливих погодних умов
  • Висока прозорість (забезпечує проникнення достатньої кількості сонячного світла, проте стійка до сонячного ультрафіолету).
  • Цінова доступність